Okładka dla Active Flow Junior
583
Active Flow Junior

Active Flow Junior

Active Flow Junior to dziecięco-młodzieżowa drużyna sportowa z Gdyni.

2 weeks ago

Active Flow Junior
🦅Biegun OCR - Obstacle Ruch - KIDS - 29.06.24🦅Podczas Biegun OCR bawiła się także nasza młodzież. Oni lubią takie wymagające trasy😃 Odcinek typowo "Biegunowy" po górkach i wzniesieniach, urozmaicony obciążeniami i przeszkodami technicznymi. Wszyscy nasi młodzi podopieczni bardzo fajnie poradzili sobie w tych warunkach, a dużej części udało się zająć miejsca na podium👏🏻Gratulacje dzieciaki😍👊🏻🤝🏻✅Kategoria wiek. 10-12 lat - chłopcy:👉🏻Marcel S. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Nikodem G. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategoria wiek. 10-12 lat - dziewczęta:👉🏻Nina G. - 2️⃣miejsce🥈✅Kategoria wiek. 8-9 lat - chłopcy:👉🏻Michał M. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Tobiasz G. - 2️⃣miejsce🥈✅Kategoria wiek. 8-9 lat - dziewczęta:👉🏻Maja G. - 1️⃣miejsce🥇✅Kategoria wiek. 6-7 lat - dziewczęta:👉🏻Lila M. - 1️⃣miejsce🥇Brawa dla pozostałej części drużyny: Feliks, Franek, Karol za ładną rywalizację👏🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:Los Milos To tylko zdjęcia 🦅Podziękowania:Activ Studio Rekreacji Kolibki Adventure Park Gdynia OCR Park ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

3 weeks ago

Active Flow Junior
🦅Rungdn Gdańsk - Orunia 22.06.24 i ONE Terminal RUN KIDS Gdynia Hutchison Ports 2024 - 23.06.24🦅✅W sobotę 22.06.24, w ostatnim biegu z cyklu RUNGDN - Gdańsk - Orunia, wystartowała nasza młoda zawodniczka Alicja. Ala ponownie stanęła na najwyższym 1️⃣miejscu🥇 podium w swojej kategorii wiekowej. Gratulacje👏🏻✅W niedzielę 23.06.24 nasi młodzi zawodnicy mieli okazję zwiedzić Gdyński Terminal Kontenerowy podczas ONE Terminal RUN Hutchison Ports Gdynia.Bieg także wypadł świetnie👏🏻➡️Rocznik 2015-2016 dziewczęta:👉🏻Maja G. - 2️⃣miejsce🥈👏🏻👉🏻Mariia P. - 4️⃣miejsce💐👏🏻➡️Rocznik 2009-2012 dziewczęta:👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👏🏻👉🏻Alicja B. - 3️⃣miejsce🥉👏🏻👉🏻Iza M. - 4️⃣miejsce💐👏🏻➡️Rocznik 2009-2012 chłopcy:👉🏻Iwo G. - 4️⃣miejsce👏🏻Gratulacje również dla Michała, Karola i Dalii💐👏🏻Podziękowania dla organizatorów🤝🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:To tylko zdjęcia Los Milos Paweł Marcinko🦅Podziękowania:Nautiqus - Food Logistics Hutchison Ports PPC The North Event - organizacja imprez ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 weeks ago

Active Flow Junior
🦅Nocny Bieg Świętojański - biegi dziecięce i młodzieżowe - 21.06.2024🦅Kończą rok szkolny i rozpoczynają okres wakacyjny na sportowo🤝🏻 Wczoraj w nocy Gdynia biegała... Wieczorem biegała także nasza młodzież🤩✅Kategoria wiek. 2015-2017 dziewczęta:👉🏻Maja G. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Maria P. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategoria wiek. 2013-2014 dziewczęta:👉🏻Konstancja M. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategorie wiek. 2011-2012 dziewczęta:👉🏻Alicja B. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Nina G. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategoria wiek. 2011-2012 chłopcy:Tutaj duże BRAWA dla Iwa G. który ukończył bieg na 4️⃣miejscu👏🏻 ze stratą długości kroku🙈🫣✅Kategoria wiek. 2008-2010 dziewczęta:👉🏻Dominika F. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Iza M. - 3️⃣miejsce🥉Gratulacje dla reszty startujących "Orzełków":Brawo Michał, Karol, Dalia👏🏻💐Podziękowania dla organizatorów za świetny event🤝🏻▪️Gdyńskie Centrum Sportu ▪️Gdynia 🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:To tylko zdjęcia Los Milos ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 weeks ago

Active Flow Junior
🦅Małe Kaszuby Biegają - 01.06.24 i Grand Prix w biegach górskich Gdynia - 15.06.24🦅Przed startem w Nocnym Biegu Świętojańskim podsumujmy ostatnie biegowe zmagania naszej młodzieży 🙂 ✅Podczas MKB - Kaszuby Biegają we Wdzydzach, w swoich kategoriach wiekowych, na podium stanęły:👉🏻Maja G. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇Tego samego dnia, w trakcie Festiwal Biegów Polski Północnej na dystansie 5km wystartował także Nina zajmując 4️⃣miejsce OPEN👏🏻💐✅Podczas Grand Prix w biegach górskich w Gdyni w swoich kategoriach wiekowych na podium stanęły:👉🏻Alicja B. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Agnieszka D. - 2️⃣miejsce🥈W klasyfikacji generalnej GP, Alicja zajęła 2️⃣miejsce🥈👏🏻😍Gratulacje "Orzełki"👊🏻🤝🏻 Widzimy się za chwilę na Nocnym Biegu Świętojańskim✊🏻🍀🦅 ▪️Gdyńskie Centrum Sportu ▪️Gdynia 🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Media:To tylko zdjęcia Los Milos ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

1 month ago

Active Flow Junior
🇵🇱🏆🇮🇹Iza Miłoś brązową medalistką🥉 Mistrzostw Europy OCR 2024 we Włoszech🇮🇹🏆🇵🇱Z dumą informujemy, że 14.06.24, nasza zawodniczka Iza Miłoś, reprezentująca biało czerwone barwy, stanęła na 3️⃣miejscu🥉 podium w swoje kategorii wiekowej 12-13 lat, podczas Mistrzostw Europy OCR 2024 we Włoszech. Iza biegła na dystansie SHORT - 3km.Gratulacje Iza😍💪🏻👏🏻🔥▪️OCR European Championships ▪️OCR Polska ▪️Związek Sportów Przeszkodowych ▪️World Obstacle - Fédération Internationale de Sports d'Obstaclesacles 🦅DrużActive Flow JuniorunActive Flow Flow 🦅Sponsorzy i wsparBalt-T Agency LtdICON BudownictwoicBe Fit - Catering Dietetycznyyczny 🦅TreneŁukasz GałuszyńskiMarta ŁosinŁosMarta Łosin OCR Runnerunner 🦅StrBarbariansrians 🦅ZdjęLos MilosMilos 🦅LauGdyńskie Centrum SportupoGdyniadyActiv Studio RekreacjieaOCR Park Park ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

1 month ago

Active Flow Junior
🦅Zapraszamy na Nocny Bieg Świętojański - 21.06.24, Gdynia🦅Active Flow Junior zapraszają na Nocny Świętojański, który odbędzie się 21 czerwca 2024 w Gdyni, pod patronatem Gdyńskie Centrum Sportu.✅Link do zapisów:gdyniasport.pl/pl/imprezy/nocny-bieg-swietojanskiDo zobaczenia na trasie biegu👊🏻🦅Drużyny:Active Flow JuniorActive Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Media:Active Flow - Łukasz Zieliński🦅Laurki:To tylko zdjęcia Los Milos Gdynia Gdynia ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

2 months ago

Active Flow Junior
🦅#RUNGDN - Gdańsk, Oliwa i Botaniczna Piątka, Gdynia - 26.05.24🦅Kolejne eventy z udziałem naszej młodziutkiej kadry✊🏻🤩#RUNGDN - Gdańsk, Oliwa.Wszyscy pobiegli bardzo ładnie, a w swoich kategoriach wiekowych miejsca na podium zgarnęli:👉🏻Iza M. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Ignacy S. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Alicja B. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Maja G. - 3️⃣miejsce🥉Brawa także dla Michała oraz Lili👏🏻💐Botaniczna Piątka - Gdynia, Marszewo.Tutaj wystartowała dwójka naszych młodych podopiecznych. W swojej kategorii wiekowej, na pierwszym 1️⃣miejscu🥇 stanęła Agnieszka D.👏🏻💐, a na dystansie 5km, wystartował Iwo G. który zajął 1️⃣miejsce🥇 w kategorii do 22 lat👏🏻💐Gratulacje dla całej młodzieży startującej w ten weekend👏🏻💐🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:Los Milos 🦅Laurki:Activ Studio Rekreacji OCR Park Rungdn Imprezy biegowe w Gdańsku Gdański Ośrodek Sportu Gdyńskie Centrum Sportu Gdynia ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

2 months ago

Active Flow Junior
🦅FRUGO Kids Run i RUNGDN Jasień - 18.05.24🦅✅W miniony weekend nasi juniorzy wzięli udział w wydarzeniach biegowych na terenie Trójmiasta.W biegach towarzyszących do Gdynia Półmaraton, czyli FRUGO Kids Run, wystartowali z sukcesami:👉🏻Maja G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Iwo G. - 1️⃣miejsce🥇Gratulacje młodzieży😍🙈👏🏻✅Na RUNGDN Jasień świetnie, w swoich kategoriach wiekowych, pobiegli:👉🏻Alicja B. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Marcel S. - 1️⃣miejsce🥇Bardzo ładnie zaprezentowała się nasza pozostała dwójka, Martyna i Ignacy😍👏🏻Gratulacje dla Wszystkich startujących👏🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Laurki:Activ Studio Rekreacji OCR Park Gdyńskie Centrum Sportu Gdynia Rungdn Imprezy biegowe w Gdańsku Gdański Ośrodek Sportu ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

2 months ago

Active Flow Junior
🦅🏆Amberman JUNIOR - 11.05.2024🏆🦅Druga edycja Ambermana w Gdańsku. Organizacja na zasadach FISO (3 opaski, jedno podejście do przeszkody) na dystansie SHORT - 3km.Na tej samej trasie co dorośli mogli wykazać się nasi juniorzy. Oczywiście dla młodych kategorii wiekowych organizatorzy wyłączyli z rywalizacji przeszkody "obciążeniowe"🤝🏻 Młodzież dała popis umiejętności technicznych i szybkościowych, zapewniając emocje w swoich kategoriach wiekowych do samego końca🤯😍Organizatorzy pozwolili na udział juniora w rywalizacji sztafetowej (nie na zmianie "siłowej") i tam także nasza młoda kadra mocno wpisała się w rywalizację i integrację dorosłych drużyn👊🏻😍Gratulacje Wszystkim startującym👏🏻👊🏻✅Wyniki indywidualne:➡️Kategoria wiek. 10-11 lat - chłopcy:👉🏻Franciszek Ł. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Michał M. - 2️⃣miejsce🥈➡️Kategoria wiek. 12-13 lat - dziewczęta:👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Alicja B. - 2️⃣miejsce 🥈➡️Kategoria wiek. 12-13 lat - chłopcy:👉🏻Marcel S. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Filip Ł. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Karol M. - 3️⃣miejsce🥉➡️Kategoria wiek. 14-15 lat - dziewczęta:👉🏻Iza M. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Agnieszka D. - 3️⃣miejsce🥉➡️Kategoria wiek. 14-15 lat - chłopcy:👉🏻Ignacy S. - 2️⃣miejsce🥈✅Wyniki sztafet z udziałem "juniora":➡️Sztafety WOMAN:👉🏻Kasia/Agata/ALA - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Basia/Monika/IZA - 2️⃣miejsce🥈➡️Sztafety MIX:👉🏻Piotr/Marcin/NINA - 4️⃣miejsce👏🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Media:Los Milos To tylko zdjęcia 🦅Laurki:Activ Studio Rekreacji OCR Park Gdański Ośrodek Sportu Gdańsk Gdyńskie Centrum Sportu Gdynia ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

2 months ago

Active Flow Junior
🇵🇱🦅Klub Sportowy Active Flow🦅🇵🇱🦅Mamy przyjemność poinformować, że Active Flow staje się Klubem Sportowym oraz klubem członkowskim Związku Sportów Przeszkodowych. W tym roku zaczynamy działać w formie fundacji, zarejestrowanej w KRS pod numerem 0001097636.🦅KS Active Flow obecnie w swoim składzie posiada około kilkudziesięciu członków w różnych kategoriach wiekowych. Nasi zawodnicy wystąpili, z licznymi sukcesami, na prestiżowych zawodach przeszkodowych i biegowych na terenie całego kraju, jak również na arenie międzynarodowej - Mistrzostwach Europy oraz Świata Biegów Przeszkodowych, a w planach mają jeszcze wiele kolejnych wyzwań.🦅Active Flow to ludzie, którzy dzielą się pasją do aktywności fizycznej, kochają zdrową rywalizację i wzajemnie się wspierają. Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś pomóc nam w dalszym rozwoju, zapraszamy do współpracy oraz zachęcamy do wpłacania darowizn na naszą działalność statutową. 💸Dane do darowizn:Odbiorca: Active FlowNumer konta:90 1090 1102 0000 0001 5772 4363Tytułem: Darowizna na cele statutowe📩Dane kontaktowe:Tel. 509 199 965E-mail: activeflow.office@gmail.comStrona klubu:www.activeflow.pl/klub-sportowy/🍀Za każdy kontakt, wpłatę oraz udostępnienie posta serdecznie dziękujemy🤝🏻🍀Jednocześnie chcieliśmy podziękować naszym głównym sponsorom:🤝🏻Balt-T Agency Ltd - Piotr Czerwiński 🤝🏻ICON Budownictwo - Piotr Giętkowski 🤝🏻Be Fit - Catering Dietetycznyza nieocenioną pomoc i sponsoring drużyny na przestrzeni ostatnich lat i poinformować, że nadal możemy liczyć na ich wsparcie🤝🏻Do zobaczenia na treningach👊🏻✊🏻💪🏻🤝🏻🦅Drużyny:Active Flow Active Flow Junior🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency LtdICON BudownictwoBe Fit - Catering Dietetyczny🦅Trenerzy:Łukasz GałuszyńskiMarta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Media:To tylko zdjęcia - Kasia Gałuszyńska Los Milos - Basia Miłoś Media Active Flow - Łukasz Zieliński 🦅Stroje:Barbarians 🦅Laurki:Związek Sportów Przeszkodowych OCR Polska OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji Gdyńskie Centrum Sportu GCOP - Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych Gdynia Gdynia ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

2 months ago

Active Flow Junior
🦅WOLF RACE OCR Choczewo - KIDS/JUNIOR - 27/28.04.24🦅W weekend 27/28 kwietnia w Choczewie, nasza młodzież bawiła się kolejno na trasach OCR(sobota) oraz NINJA(niedziela)😍Cała drużyna spisała się świetnie i po pięknej rywalizacji wrócili do domów z sukcesami i statuetkami😍👏🏻👊🏻✅OCR - sobota:➡️Kategoria OPEN - kobiet:👉🏻Iza M. - 1️⃣miejsce🥇Brawa dla Agnieszki i Dalii👏🏻➡️Kategoria 11-13 lat - dziewczęta:👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Alicja B. - 2️⃣miejsce🥈 ➡️Kategoria 11-13 lat - chłopcy:👉🏻Nikodem G. - 2️⃣miejsce🥈👉🏻Karol M. - 3️⃣miejsce🥉Brawa dla Marcela👏🏻➡️Kategoria 7-10 lat - dziewczęta:👉🏻Maja G. - 2️⃣miejsce🥈Brawa dla Zosi👏🏻➡️Kategoria 7-10 lat - chłopcy:👉🏻Michał M. - 2️⃣miejsce🥈Brawa dla Tobiasza i Marcela👏🏻➡️Kategoria 4-6 lat - dziewczęta:👉🏻Lila M. - 2️⃣miejsce🥈Brawa dla Stasia w kategorii chłopców👏🏻✅NINJA - niedziela:➡️Kategoria 11-13 lat - dziewczęta:👉🏻Nina G. - 2️⃣miejsce🥈➡️Kategoria 11-13 lat - chłopcy:👉🏻Marcel S. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Nikodem G. - 2️⃣miejsce🥈Brawa dla Karola👏🏻➡️Kategoria 7-10 lat - dziewczęta:👉🏻Maja G. - 3️⃣miejsce🥉➡️Kategoria 7-10 lat - chłopcy:👉🏻Tobiasz G. - 2️⃣miejsce🥈➡️Kategoria 4-6 lat - dziewczęta:👉🏻Lila M. - 1️⃣miejsce🥇Wielkie gratulacje dla Ignacego za MEGA rywalizację NINJA w dorosłej kategorii🙈🫣💪🏻🔥👊🏻Gratulacje dla Wszystkich startujących dzieci👏🏻💐i podziękowania dla organizatorów za fajny event🤝🏻👊🏻🦅Drużyny:Active Flow Active Flow Junior 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:Los Milos To tylko zdjęcia🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

3 months ago

Active Flow Junior
🦅Runmageddon Gdynia Kolibki 2024 - KIDS ELITE/JUNIOR/FAMILY - 20/21.04.24🦅Minionego weekendu, nasza młodzież brała udział w gdyńskim Runmageddon😍💪🏻✅20.04.24 w formule JUNIOR OPEN bardzo ładnie pobiegli Iza, Ignacy oraz Filip👏🏻✅21.04.24 w formule KIDS ELITE świetnie bawili się i ścigali nasi najmłodsi👏🏻➡️Kategoria 6-8 lat dziewczęta:👉🏻Maja G. - 1️⃣miejsce🥇➡️Kategoria 6-8 lat chłopcy:👉🏻Marcel J. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Mikołaj C. - 2️⃣miejsce🥈➡️Kategoria 9-11 lat dziewczęta:👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇➡️Kategoria 9-11 lat chłopcy:👉🏻Nikodem G. - 2️⃣miejsce🥈Gratulacje dla reszty drużyny za dobrą zabawę i piękna rywalizację👏🏻👊🏻 Brawo Feliks, Michał, Franek, Tobiasz, Iwo, Karol🤝🏻✅21.04.24 w formule FAMILY pobiegł Kacper z tatą - Mariusz Grabowskiem👏🏻😍 Panowie fajnie bawili się na 3km, rodzinnej trasie🤝🏻👊🏻Gratulacje dla Wszystkich uczestników🤝🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:To tylko zdjęcia - Kasia Gałuszyńska Los MilosRunmageddon🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

3 months ago

Active Flow Junior
🦅Kolejny biegowy weekend naszych "Orzełków" - 13/14.04.24🦅✅Sobota - Grand Prix w biegach górskich Gdynia - ETAP 2 - 13.04.24:➡️Rocznik 2014-12 (1000m) - dziewczęta:👉🏻Alicja B. - 3️⃣miejsce🥉➡️Rocznik 2014-12 (1000m) - chłopcy:👉🏻Marcel S. - 1️⃣miejsce🥇✅Niedziela - Bieg przez dzieje na 800-lecie Rumi - Biegi dziecięce - 14.04.24:➡️Rocznik 2015 (400m) - dziewczęta:👉🏻Maja G. - 1️⃣miejsce🥇➡️Rocznik 2011-12 (800m) - dziewczęta:👉🏻Nina G. - 2️⃣miejsce🥈➡️Rocznik 2011-12 (800m) - chłopcy:👉🏻Iwo G. - 1️⃣miejsce🥇Brawa dla Lili, Feliksa, Franka, Michała, Ali, Martyny, Karola i Filipa👏🏻Gratulacje dla Wszystkich startujących👊🏻🤝🏻👏🏻🦅Drużyny:Active Flow JuniorActive Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz GałuszyńskiMarta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:To tylko zdjęcia GP w biegach górskich Gdynia 🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio RekreacjiGdyńskie Centrum Sportu Gdynia MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Rumia ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

3 months ago

Active Flow Junior
🦅Biegowa sobota "Orzełków" - 06.04.24🦅W sobotę 06.04.24 nasi najmłodsi oraz juniorzy rozstawili się po eventach biegowych na terenie Trójmiasta oraz Kaszub.W Żukowie podczas Małe Kaszuby Biegają w swoich kategoriach wiekowych na podium stanęli:👉🏻Maja G. - 3️⃣miejsce🥉👉🏻Michał M. - 3️⃣miejsce🥉👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Iza M. - 3️⃣miejsce🥉Gratulacje także dla Konstancji i Karola, którzy uplasowali się tuż za podium👏🏻💐 No i brawo Lila👏🏻💐😍W Gdańsku podczas Rungdn Imprezy biegowe w Gdańsku w swoich kategoriach wiekowych na podium stanęli:👉🏻Alicja B. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Ignacy S. - 1️⃣miejsce🥇Gratulacje dla naszej młodzieży oraz wszystkich uczestników za wspaniałą sportową rywalizację👏🏻👊🏻😍Podziękowania dla organizatorów🤝🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:Los Milos To tylko zdjęcia 🦅Laurki:Activ Studio Rekreacji OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Kaszuby Biegają Gmina Żukowo Żukowo Biega - Aktywna Gmina Żukowo ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 months ago

Active Flow Junior
🦅CITY TRAIL Trójmiasto - podsumowanie cyklu - 27.03.24🦅W środę 27.03.24 odbyło się podsumowanie zmagań dzieci i młodzieży w trójmiejskim cyklu CITY TRAIL. Nasze "Orzełki" odebrały nagrody za świetne występy👏🏻W KLASYFIKACJI GENERALNEJ cyklu wypadli następująco:✅Kategoria D2 - dziewczęta:👉🏻Maja G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Zosia K. - 2️⃣miejsce🥈✅Kategoria D3 - dziewczęta:👉🏻Konstancja M. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategoria D4 - dziewczęta:👉🏻Nina G. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Alicja B. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategoria D4 - chłopcy:👉🏻Marcel S. - 1️⃣miejsce🥇👉🏻Iwo G. - 2️⃣miejsce🥈Podziękowania dla organizatorów🤝🏻👊🏻Gratulacje dla Wszystkich, startujących w minionym cyklu, dzieci👏🏻🦅Drużyny:Active Flow Active Flow Junior 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:To tylko zdjęcia 🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji Trójmiejski Park Krajobrazowy - TPK Sklep Biegacza Sklep Biegacza ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 months ago

Active Flow Junior
🦅Jungle Ninja European Championship 2024 - 16/17.03.2024🦅 Zeszły weekend "Orzełki" spędziły na Mistrzostwach Europy Jungle Ninja w Płocku😍W sobotę odbyły się eliminacje w postaci dziesięciu 1-minutowych stacji, sprawdzających technikę, zwinność, siłę i wytrzymałość zawodników. Cała reprezentacja Active Flow Junior poradziła sobie rewelacyjnie i w komplecie weszła do niedzielnych półfinałów - TOP8😍💪🏻🔥Niedziela okazała się mniej łaskawa... Część "Orzełków" nie wylizała ran z eliminacji, a tor półfinałowy weryfikował każdy detal 🙂 Do finału TOP4 swojej kategorii wiekowej przeszedł Nikodem, którego zdarte dłonie nie pozwoliły już na dynamiczny wyścig po torze. Ostatecznie Nikodem ukończył finał na 4️⃣miejscu. Brawo👏🏻😍Zawody bardzo fajnie zorganizowane, z pełnym rozmachem. Dzieciaki bawiły się świetnie💪🏻🔥😃Gratulacje dla wszystkich zawodników NINJA, w szczególności dla Ignacego💪🏻 i Marcela💪🏻, którzy w swoich kategoriach wiekowych zajęli 2️⃣miejsca🥈👏🏻🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:Los Milos 🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji ORLEN ARENA - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 months ago

Active Flow Junior
🦅CITY TRAIL Trójmiasto - etap 5 - Gdańsk - 17.03.24🦅Ostatni etap trailowych zmagań odbył się w Gdańsku na Żabiance.Wyniki 5 etapu:✅Kategoria D0:Tutaj wielkie brawa dla najmłodszych za świetną zabawę🙈 Brawa dla Liwii i Stasia👏🏻😍✅Kategoria D2 - chłopcy:Brawa dla Marcela J.👏🏻✅Kategoria D3 - dziewczęta:👉🏻Konstancja M. - 3️⃣miejsce🥉✅Kategoria D3 - chłopcy:Brawa dla Dominika J.👏🏻✅Kategoria D4 - dziewczęta:👉🏻Alicja B. - 2️⃣miejsce🥈✅Kategoria D4 - chłopcy:👉🏻Iwo G. - 1️⃣miejsce🥇✅Kategoria D5 - dziewczęta:Brawa dla Dalii👏🏻💐Gratulacje "Orzełki"🦅👏🏻💐Brawa dla wszystkich dzieci i podziękowania dla organizatorów🤝🏻👊🏻🦅Drużyny:Active Flow JuniorActive Flow🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz GałuszyńskiMarta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Zdjęcia:To tylko zdjęcia 🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park GdyniaActiv Studio RekreacjiTrójmiejski Park Krajobrazowy - TPK Sklep Biegacza Sklep Biegacza ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 months ago

Active Flow Junior
🦅Movement Challenge Kids 2024 - 16.03.24🦅W zawodach parkourowych Movement Challenge Kids w Movement Arena wystartowała Ala, która zwyciężyła swoją kategorię wiekową 11-12 lat dziewcząt😍 Szybki, dynamiczny tor, uatrakcyjniony takimi elementami jak skok przez hula hop czy strzał nerfem w balon🎈😂 😍Jak zwykle świetna organizacja i ciekawe nagrody🤝🏻Dziękujemy organizatorom i gratulacje dla wszystkich parkourowych dzieci👏🏻👊🏻🦅Drużyny:Active Flow JuniorActive Flow🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Laurki:OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 months ago

Active Flow Junior
🦅HALOWE MISTRZOSTWA GDYNI W LEKKOATLETYCE - 12-14.03.24🦅W zeszłym tygodniu w hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu odbyły się międzyszkolne Halowe Mistrzostwa Gdyni w lekkoatletyce, w których udział wzięli nasi młodzi reprezentanci😍✅W Igrzyskach Dzieci, czyli rywalizacji uczniów klas 4-6 gdyńskich szkół podstawowych, wzięli udział Nina i Ala, reprezentujące Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni oraz Iwo, reprezentujący Szkoła Podstawowa nr 26 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Gdyni. Cała trojka wypadła świetnie😍 w biegu na 600m, a Nina stanęła na 1️⃣miejscu🥇 podium dziewcząt. Brawo dzieciaki👏🏻💐✅W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, czyli zmaganiach uczniów klas 7 i 8, wystartowała Iza, jako reprezentantka Gdyńska Szkoła Społeczna. Iza zajęła 2️⃣miejsce🥈wśród dziewcząt, w biegu na dystansie 600m. Brawo👏🏻💐Gratulacje dla wychowawców, trenerów, szkół oraz wszystkich zawodników👏🏻👊🏻😍🦅Drużyny:Active Flow Junior Active Flow 🦅Sponsorzy i wsparcie:Balt-T Agency Ltd ICON Budownictwo Be Fit - Catering Dietetyczny 🦅Trenerzy:Łukasz Gałuszyński Marta Łosin - Marta Łosin OCR Runner 🦅Stroje:Barbarians 🦅Laurki:Gdyńskie Centrum Sportu Gdynia OCR Park Kolibki Adventure Park Gdynia Activ Studio Rekreacji To tylko zdjęcia Los Milos ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku

4 months ago

Active Flow Junior
Active Flow Junior ... Zobacz więcejZobacz mniej
Zobacz na Facebooku