Dieta i Suplementacja

Twoje pożywienie powinno być lekarstwem,
A Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.
Hipokrates, ojciec medycyny (460-377 p.n.e.)

Odpowiednie żywienie to jeden z najważniejszych aspektów zdrowia. Produkty i posiłki jakie spożywamy, stanowią nie tylko materiał energetyczny ale także budulec dla kości, włosów i naskórka. Dlatego kluczowe jest poświęcenie uwagi na dokładne przyjrzenie się swoim nawykom żywieniowym. Właściwie dopasowana dieta jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych metod wspomagania leczenia chorób współczesnej cywilizacji.

Niezależnie od tego czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, nabrać masy mięśniowej, wzmocnić organizm czy po prostu rozpocząć zdrowy styl życia – jesteś w idealnym miejscu, żeby tego dokonać.

Na spotkaniu porozmawiamy o Twoich celach i założeniach. Warto przygotować sobie odpowiedzi na pytania dotyczące trybu życia, chorób, stylu jedzenia… itp. Im więcej o Tobie wiem: co lubisz, czego nie lubisz, na co chorujesz, jak podchodzisz do zdrowia i diety oraz jakim czasem dysponujesz w kuchni, tym bardziej efektywny program żywieniowy mogę dla Ciebie przygotować.

Uzupełniasz kwestionariusz żywieniowy, a po dokładnym wywiadzie dokonuję analizy składu Twojego ciała. Wyniki zostają omówione wspólnie w jak najbardziej zrozumiały dla Ciebie sposób. Podczas kolejnych pomiarów porównujemy i analizujemy progresywność wyników.