06.09.2020 Podczas Mistrzostw Polski OCR w Rybniku olbrzymi sukces odniosły 2 podopieczne Active Flow OCR Junior Team – Nina, która stanęła na 2 miejscu podium zdobywając wicemistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej oraz Martyna, która uplasowała się na 3 miejscu podium.

Nina zaliczyła świetny bieg przeszkodowy na dystansie 1200 metrów w kategorii Elitka 7-8 lat. Przez dużą część biegu była na prowadzeniu, wszystkie przeszkody szły perfekcyjnie, aż do momentu Low Riga, w którym to wewnątrz wiszącej opony utknęła jej stopa. Mimo wszystko pokonała to za pierwszym razem, ale straciła kilkanaście sekund i spadła pozycję niżej. Dalsza trasa poszła bezbłędnie, jednak mimo zmniejszającej się przewagi, zabrakło już dystansu na odzyskanie prowadzenia. Nina zameldowała się na 2 miejscu i zdobyła Wicemistrzostwo Polski Biegów z Przeszkodami 2020 w swojej kategorii Elitki 7-8 lat.

Martyna również zanotowała piękny start w tej samej kategorii wiekowej. Zabrakło trochę szczęścia na losowej przeszkodzie jaką była ruchoma równoważnia i trzeba było ją niestety powtórzyć. Reszta trasy przebiegła bardzo szybko i sprawnie, a Martynka wbiegła na metę plasując się na 3 miejscu, zdobywając II Wicemistrzostwo Polski Biegów z Przeszkodami 2020 w swojej kategorii Elitki 7-8 lat.