Active Flow Team

Zapraszamy do dołączenia do naszej zwariowanej drużyny sportowej Active Flow. Jeśli pasjonujecie się biegami przeszkodowymi oraz przełajowymi, jeśli marzy Wam się wspólne pokonywanie wyzwań i doskonalenie swoich umiejętności, to jesteśmy miejscem stworzonym dla Was!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wspólne treningi

Niezależnie od poziomu zaawansowania, dzielimy się doświadczeniem i pasją do aktywności fizycznej. Spotykamy się w gdyńskim OCR Parku i gdańskim Parku Reagana, aby doskonalić technikę pokonywania przeszkód. Podnosimy parametry motoryczne na indywidualnych oraz grupowych treningach w gdyńskich klubach fitness. Poprawiamy motorykę biegową na treningach lekkoatletycznych na trójmiejskich bieżniach lekkoatletycznych oraz spotykamy się na wspólne wybiegania na terenie Gdyni.

Wzajemne wsparcie

W Active Flow liczy się duch zespołu. Razem przekraczamy granice własnych możliwości, wspierając się i motywując do osiągania coraz lepszych wyników.

Drużynowe wyjazdy na zawody

Jeśli kochacie zdrową rywalizację i chcecie reprezentować Active Flow na różnorodnych zawodach biegowych, to ta drużyna jest właśnie dla Was! Zapraszamy do wspólnych wyjazdów na zawody przeszkodowe oraz biegowe na terenie kraju. W grupie jest zawsze raźniej, taniej i weselej 😉

Integracja poza trasą

Organizujemy spotkania integracyjne, które umożliwiają Wam bliższe poznanie członków drużyny poza biegowym środowiskiem. Tworzymy silne więzi przy okazji wspólnych wyjazdów, treningów i wydarzeń towarzyszących.

Jeśli jesteście gotowi na nowe wyzwania, podniesiony poziom adrenaliny, rozwijanie swoich parametrów fizycznych, a przy okazji budowanie sportowej sylwetki i tworzenie trwałych przyjaźni dołączcie do naszej społeczności Active Flow.

Dołącz do nas!

Agata

Agata

Ania

Ania

Basia

Basia

Bogu

Bogu

Bogu

Bogu

Dżi

Dżi

Filip

Filip

Gosia

Gosia

Kamila

Kamila

Kasia

Kasia

Kochan

Kochan

Kuba

Kuba

Łukasz

Łukasz

Marcin

Marcin

Marek

Marek

Marta

Marta

Michał

Michał

Ola

Ola

Paweł

Paweł

Piotr

Piotr

Piotr

Piotr

Piotr

Piotr

Radek

Radek

Tomek

Tomek

Werka

Werka

Zielas

Zielas