Active Flow Team

Zapraszamy do dołączenia do naszej zwariowanej drużyny sportowej Active Flow. Jeśli pasjonujecie się biegami przeszkodowymi oraz przełajowymi, jeśli marzy Wam się wspólne pokonywanie wyzwań i doskonalenie swoich umiejętności, to jesteśmy miejscem stworzonym dla Was!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wspólne treningi

Niezależnie od poziomu zaawansowania, dzielimy się pasją do aktywności fizycznej. Spotykamy się w gdyńskim OCR Parku, aby doskonalić technikę pokonywania przeszkód. Podnosimy parametry motoryczne na indywidualnych oraz grupowych treningach na salach Activ Grabówek. Poprawiamy motorykę biegową na treningach lekkoatletycznych na trójmiejskich bieżniach lekkoatletycznych oraz spotykamy się na wspólne wybiegania na terenie Gdyni.

Wzajemne wsparcie

W Active Flow liczy się duch zespołu. Razem przekraczamy granice własnych możliwości, wspierając się i motywując do osiągania coraz lepszych wyników.

Drużynowe wyjazdy na zawody

Jeśli kochacie zdrową rywalizację i chcecie reprezentować Active Flow na różnorodnych zawodach biegowych, to ta drużyna jest właśnie dla Was! Zapraszamy do wspólnych wyjazdów na zawody przeszkodowe oraz biegowe na terenie kraju. W grupie jest zawsze raźniej, taniej i weselej 😉

Integracja poza trasą

Organizujemy spotkania integracyjne, które umożliwiają Wam bliższe poznanie członków drużyny poza biegowym środowiskiem. Tworzymy silne więzi przy okazji wspólnych wyjazdów, treningów i wydarzeń towarzyszących.

Jeśli jesteście gotowi na nowe wyzwania, rozwijanie swoich umiejętności sportowych i tworzenie trwałych przyjaźni, dołączcie do naszej społeczności Active Flow.

Dołącz do nas!